برای دریافت دوره ی رایگان الهگان زیبایی (مخصوص سالن های زیبایی) کلیک کنید

بهترین دوره های کوچینگ ایران

بهترین دوره های کوچینگ ایران
5/5 - (1 امتیاز)

بهترین دوره های کوچینگ ایران

بهترین دوره های بیزینس کوچینگ ایران کدام است؟ امروزه استفاده از یک بیزینس کوچ نیاز هر کسب و کار می باشد . این شغل طرفداران زیادی دارد، اما متاسفانه برخی از افراد بدون هیچ تخصصی در این حوزه ، خود را بیزینس کوچ معرفی می کنند، به همین دلیل انتخاب یک بیزینس کوچ حرفه ای به یک چالش تبدیل شده است. در ادامه به 5 بیزینس کوچ برتر و بهترین دوره های آنها می پردازیم.

 

بهترین دوره های کوچینگ ایران

 

مسیح جوادی

 

مرکز بیزینس‌کوچینگ ایران Iran Business Coaching به عنوان اولین مرکز تخصصی بیزینس کوچینگ در ایران، در حوزه مدیریت کسب و کار فعالیت دارد. این مرکز توسط مسیح جوادی، بیزینس کوچ حرفه ای بین المللی تاسیس شده است. در این مرکز دوره های تخصصی بیزینس کوچینگ، به صورت گروهی و در آخر هفته ها با حضور افرادی از اصناف مختلف و همچنین بیزینس کوچینگ های خصوصی برای کسب و کارها برگزار می گردد.

 

این دوره ها براساس بیزینس مدل مسیح جوادی که شامل سه علم، تحلیل وضعیت موجود، استراتژی رسیدن به وضعیت مطلوب و سیستم سازی و ثبات مالی بعد از رشد می باشد، آموزش داده می شود.

تا به امروز بیش از 500 دانش پذیر در این دوره ها شرکت داشته اند که 70 درصد آنها صاحبان کسب و کار و 20 درصد بدنبال راه اندازی کسب و کار و 10 درصد آن ها به دنبال ارتقای شغلی و بیزینس کوچ شدن، بوده اند. 

 

 

بهترین دوره های کوچینگ ایران

 

صابر اسکندری

 

مرکز بیزینس کوچینگ آلفا (Alfa Bussiness Coaching) یا ABC به عنوان اولین و تنها مرکز تخصصی بیزینس کوچینگ در صنعت زیبایی ایران فعالیت دارد. بیانگذار این مرکز، صابراسکندری می باشد که ایشان اولین بیزینس کوچ تخصصی سالن های زیبایی در ایران می باشند. او بیش از 100میلیون تومان برای آموزش های خود هزینه کرده است اما معتقد است دانش به تنهایی کافی نیست ، به همین دلیل در سال 1398 به بیش از150سالن زیبایی مشاوره رایگان داد تا دانشی که دارد را به کار گیرد.

 

مربی اسکندری، نویسنده 5 عنوان کتاب در زمینه ی مدیریت، رهبری، موفقیت و بازاریابی است . اولین کتاب او  “پازل فروش” نام داشت و بعد از کتاب های ماشین بازاریابی و فروش، رهبر خردمند رئیس بیشعور، در قلمرو خوشبختی و ثروت، کتاب انضباط فردی را نوشت.

 

او در سال97 با تفکر همنشینی با بزرگان اقتصادی کشور و پژوهش در زمینه موفقیت فردی، برنامه چراغ قرمز را اجرا کرد و با الهام گرفتن از صحبت های بزرگان اقتصادی کشور، کتاب قلمرو خوشبختی و ثروت را نوشت.

 

صابر اسکندری در آذر ماه سال 1399 اولین دوره کوچینگ آنلاین سالن زیبایی در ایران را تحت عنوان بیوتی کوچینگ ارائه داد. او با کسب و کار ها در صنعت های مختلف به عنولن کوچ فعالیت داشت اما به دلیل اینکه احساس کرد کمبود یک کوچ تخصصی در صنعت زیبایی ایران به وضوح دیده می شود ، تصمیم گرفت تمرکز بیشتری روی این بخش داشته باشد.

او تا به امروز به بیش 500 سالن زیبایی مشاوره داده و در زمینه کوچینگ با آن ها همکاری داشته است. او به همراه تیم مرکز بیزینس کوچینگ آلفا ، سه سال روی دلایل موفقیت سالن های پر درآمد کشور تحقیق کرده و هم اکنون دستاوردهای این تحقیقات را در دوره های خود ارائه می دهد .

 

در دوره ی الهگان جامع (آرایشگر میلیونر) که مخصوص سالن های زیبایی می باشد ، مواردی که یک سالن زیبایی و پرسنلش برای رشد و افزایش درآمد به آن نیاز دارند را آموزش داده اند.

مواردی مانند : صفر تا صد راه اندازی سالن زیبایی، بازاریابی اینستاگرامی، روش جذب پرسنل حرفه ای، صحبت جلوی دوربین، ارتباط موثر، اصول رهبری و مدیریت کاریزماتیک، روش قرارداد بستن با پرسنل، چکاپ سالن زیبایی، تبلیغات اصولی، روش های چریکی وفادارسازی مشتری،راه اندازی باشگاه مشتریان، روش مدیریت مالی و … .

 

 

 

علی شاه حسینی

 

علی شاه حسینی دارای دکترای مدیریت و برنامه ریزی بوده و فوق لیسانس رشته روانشناسی بالینی می باشد. ایشان بیانگذار آکادمی مدیران پنج ستاره  در ایران و کشورهایی مانند:مجارستان و ترکیه می باشد.

 

دکتر شاه حسینی در حوزه کارآفرینی ۵ جلد کتاب منتشر کرده و ۸ مقاله انگلیسی ایشان هم در مجلات علمی پژوهشی بین المللی و بیش از ۳۰ مقاله فارسی هم در مجلات علمی پژوهشی داخلی به چاپ رسیده است. ایشان بیش از ۸۰۰ سخنرانی در دانشگاه ها، وزارتخانه ها، سازمان ها و فرهنگسراهای ایران داشته و در کنفرانس های بین المللی کشورهای سنگاپور، تایلند و ترکیه به سخنرانی پرداخته و مقالاتی را در این کنفرانس ها ارائه داده اند.

 

 

بهترین دوره های کوچینگ ایران

 

ماهان تیموری

 

محمد رسول تیموری ملقب به ماهان تیموری ، بنیان گذار هوش مالی در ایران است.  او روزی مثل بقیه روز ها در شهری مثل بقیه شهر ها در خانواده ای درست مثل بقیه خانواده ها به دنیا آمد. وی در نوجوانی همانند همه ی نوجوانان دیگر دغدغه ی کسب در آمد و به دست آوردن استقلال مالی داشت اما دقیقا مثل همه ی آن ها در این راستا اقدامات زیادی انجام داد.

 

دوره آموزشی ایشان با نام دوره ‏ی هوش مالی پلاس تاکنون بیش از ۸۰ هزار دانش آموخته داشته است که ۲۵ هزار نفر از آنها توانسته اند به نتایج فوق العاده‎ ای از این دوره دست یابند.

۹ جلد کتاب از مجموع کتاب های ایشان در ایران پر فروش بوده که کتاب جنگ باورها که به موضوع ریشه ای ترین عوامل تاثیرگذار در روند کسب ثروت پرداخته، جزء پرفروش ترین کتاب های او می باشد.

 

 

بهترین دوره های کوچینگ ایران

 

تیمور میری

 

تیمور میری هفده سال تجربه کاری در صنایع نفت و گاز داشته و پس از سال ۲۰۰۳ کسب وکار شخصی خود را آغاز نموده است. دارای بیش از سی سال تجربه در رهبری است و یک کوچ حرفه ای با مدرک از مؤسسه گالوپ(Gallup) می باشد. او دارای بالاترین تأییدیه (MCC) از فدراسیون بین المللی کوچینگ (ICF) است. ایشان همچنین از بنیانگذاران و کادر رهبری انجمن کوچینگ فارسی زبانان (FCCI) و مدیر مسئول شرکت MTMi با تمرکز به ارتقا سطح مدیریت و کار تیمی در انگلستان است.

او با شرکت‌های بین المللی و   (SME)ها در سراسر دنیا به‌ خصوص اروپا و خاورمیانه به منظور پشتیبانی و رهبری تیم آنها برای افزایش و بهبود عملکردشان همکاری کرده است.

 

آقای تیمور میری تا سال ۲۰۱۷ بیش از ۴۰۰۰ ساعت کوچینگ فردی و گروهی داشته است. درحال حاضر مدیر آکادمی کوچینگ فارسی زبانان (FCA) است؛ که تاییدیه ۶۰ ساعت آموزش مهارت‌های کوچینگ را از فدراسیون بین المللی کوچینگ (ICF) دریافت نموده و تحت نظارت (ICF) دوره‌های آموزش کوچینگ را برگزار می‌نماید. این برنامه از سال ۲۰۱۳ در حال اجرا می باشد.

 

——————————————————————-
این مقاله در مرکز بیزینس کوچینگ آلفا گردآوری شده است.امیدواریم از خواندن این مطالب لذت برده باشید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×