برای دریافت دوره ی رایگان الهگان زیبایی (مخصوص سالن های زیبایی) کلیک کنید

آرایشگاه زنانه در استانبول ترکیه

آرایشگاه زنانه در استانبول ترکیه

آرایشگاه زنانه در استانبول ترکیه

امروزه کشور ترکیه برای پیشرفت کردن جزء اولین کشور هایی است افراد برای سرمایه گزاری به آن مهاجرت میکنند که خب همانطور که میدانید شغل آرایشگری جزء پردرآمدترین شغل ها است و خیلی از خانم ها به تاسیس آرایشگاه زنانه در استانبول ترکیه می پردازند.

ترک ها به ظاهر بسیار توجه می کنند و صد البته توجه و مراقبت های زیبایی در خانم ها در ترکیه نسبت به دیگر کشورهای منطقه بسیار بیشتر است. در این مقاله سعی شده است تا شما را با برخی از بهترین سالن های زیبایی استانبول آشنا کنیم.

 

تاریخچه پیدایش سالن های زیبایی در ترکیه

با نگاهی به تاریخ کشور ترکیه متوجه می شویم که موهای زنان قرن ها در این کشور بدون هیچ گونه مداخله ای در کوتاه کردن یا مرتب کردن تا به کمر و حتی پاشنه پا نیز می رسید و بسیار بلند بوده است. در قرن 18 در دوران زمامداری سلطان محمود دوم  و عصر لاله، زنان ترکیه توانستند نمونه هایی از مدل های موی زنان اروپایی ببینند و تحت تاثیر زنان اروپایی موهای زنان ترکیه نیز با قیچی آشنا شدند. زنان ترکیه و به خصوص زنان دربار پادشاهی شروع به کوتاه کردن موهای خود نموده و همچنین از انواع جواهرات برای تزیین موهای خود استفاده کردند. این تغییر و تحول در آرایشگری زنان از استانبول آغاز شد.

در جریان جنگ های روسیه در سال 1917، دو نفر از آرایشگر زن به استانبول فرار کردند، معروفترین آنها مایکل و جورج بودند، یک نفر نیز از دست سزار آلمان و دیگری از فرانسه گریخته و به استانبول آمدند. در آن سال تعداد آرایشگران زن در استانبول شاید بیش از 10 نفر نبود. معروفترین آرایشگر زن در آن زمان در استانبول، بلزین و شاگردش مارسال بود که در آن سال ها موفقیت چشمگیری به دست آورده بود و به شهرت چشمگیری دست یافته بود. تخمین زده می شود میزان دست مزد برای هر نفر ۱۰ کروش بود این در حالی است که روزانه وی توانسته بود ۴۵۰ لیر درآمد داشته باشد.

سالن های زیبایی ایرانی در استانبول ترکیه

در استانبول شما به راحتی می توانید به آرایشگاه های ایرانی دسترسی داشته باشید به مانند آرایشگاه شهره صولتی در استانبول و یا سالن زیبایی آفرودیت.

 در این مورد به چند نکته توجه داشته باشید که در این سالن ها هم آرایشگران ایرانی و هم ترک به انجام خدمات می پردازند البته بیشترین پرسنل سالن را ایرانیان تشکیل می دهند. در این میان سالن زیبایی تیراژه استانبول علاوه بر امور زیبایی دوره های آموزشی بسیار حرفه ای را زیر نظر برجسته ترین آرایشگران ترک برای ایرانیان برگزار می کند. شما علاوه بر استانبول آرایشگاه هایی در آنتالیا که کارکنان ایرانی دارند را نیز به راحتی می توانید پیدا کنید.

 

 

برگزاری کلاس های آرایشگری در استانبول چگونه است؟

مدرسین این دوره‌ها از آرایشگران و اساتید معروف بین‌المللی ترکیه هستند که سالن‌های معروفی در استانبول دارند. سالانه از کشورهای مختلف و مخصوصا ایران، افراد زیادی متقاضی شرکت در این دوره‌ها هستند.که این کلاس‌ها معمولا به صورت انفرادی و یا گروهی برگزار می‌شوند و هر کدام هزینه‌ی و شرایط مختص به خود را دارند. تعدادی از عناوین دوره‌ها شامل اکستنشن و آرایش مو، کوتاهی و براشینگ و رنگ موی حرفه‌ای، گریم و میکاپ، دوره‌ی حرفه‌ای آرایشگری، لیزر موهای زائد، مانیکور و پدیکور ناخن، ماساژ و…  می‌باشد.

 

 

 

 

 

شاید این مطلب هم به کارتان بیاید :

مشاور سالن های زیبایی

 

 

 

هزینه خدمات زیبایی معروف ترین سالن های زیبایی زنانه در استانبول

 • سشوار مابین ۲۰ الی ۵۵ لیر
 • اصلاح صورت و ابرو مابین ۴۰ الی ۱۰۰ لیر
 • بافت مو مابین ۷۰ الی ۲۸۰ لیر
 • شینیون مو مابین  ۱۰۰ الی ۲۵۰ لیر
 • کوتاهی مو مابین ۱۰۰ الی ۳۰۵ لیر
 • رنگ ریشه مو مابین ۱۱۵ الی ۳۲۵ لیر
 • رنگ کل مو مابین ۲۳۰ الی ۵۲۰ لیر
 • های لایت مو مابین ۲۳۰ الی ۵۲۰ لیر
 • کراتین مو مبین ۵۰۰ الی ۱۱۰ لیر
 • مانیکو مابین ۳۰ الی ۱۵۰ لیر
 • پدیکور مابین ۳۰ الی ۱۵۰ لیر
 • لاک ژل دست مابین ۳۰ الی ۱۵۰ لیر

 

 6 سالن زیبایی معروف ایرانی در ترکیه

 • سالن زیبایی بایرام بال

آرایشگاه بایرام بزرگترین آرایشگاه زنجیره ای در ترکیه است که خدمات مراقبتی زیبایی را ارائه می دهد. این آرایشگاه در زمینه خدمات مو بسیار معروف است و احتمالا اسم آن را شنیده اید. شعبات آرایشگاه زیبایی بایرام بال هم برای خانم ها و هم برای آقایان است.

آدرس : استانبول ، بایرام پاشا ، کوجاتپه ، مرکز خرید فروم استانبول ، پلاک 34045

تلفن:  902124370001+

 • سالن زیبایی مالی در آوجیلار

اگر به دنبال آرایشگاهی در زمینه مراقبت از بدن ، مو و میکاپ صورت به صورت تخصصی و حرفه ای هستید ، می توانید از خدمات آرایشگاه زنانه مالی در استانبول استفاده کنید. تمامی پرسنل این آرایشگاه دارای مدرک آرایشگری بین المللی هستند و خدمات سولاریوم نیز در این سالن زیبایی ارائه می شود.

آدرس : استانبول ، آوجیلار ، خیابان سلوی ، مرکز خرید پلیکان ، پلاک 25 – ای – 25
تلفن : 902126202686+

 • سالن زیبایی شکر توپراک در کدی کوی

آرایشگاه شکر توپراک در منطقه کدی کوی شهر استانبول تاسیس شده است که جزو بهترین آرایشگاه های زنانه ایرانی این شهر نیز می باشد. انواع خدمات مو مثل رنگ ، کوتاهی ، شینیون ، کراتین و … در سالن زیبایی شکر توپراک انجام می شود و خدمات منحصر به فردی که در این سالن زیبایی به مشتریان ارائه می شود.

آدرس: استانبول ، کدی کوی ، محله فنریولو ، جاده فاحرالدین کریک گوکای ، پلاک 50 / 1

 تلفن : 902163867021+

 

 

شاید این مطلب هم به کارتان بیاید :

دوره ی رایگان آرایشگر میلیونر مخصوص سالن های زیبایی

 

 

 

 • سالن زیبایی هانده هالوک

از معروف ترین آرایشگاه های زنانه در استانبول ، ارایشگاه هانده هالوک است که در حوزه تخصصی پوست فعالیت می کند. این آرایشگاه در زمینه گریم صورت و آرایش مو به صورت حرفه ای عمل می کند و انتخاب بسیاری از خانم های خوش سلیقه و سخت پسند است.

آدرس: استانبول ، منطقه بشیکتاش ، کوچه کورو لوازم ، شماره پلاک 1-34340
تلفن : 009053311111146

 

 

 • سالن زیبایی هیرمافیا

یکی از بهترین سالن‌ های آرایش مو و زیبایی در شهر استانبول ، آرایشگاه هیرمافیا است که در منطقه شیشلی قرار دارد.

آدرس : استانبول ، منطقه شیشلی ، خیابان ایهلامور ، کوچه حاجی امینه ، پلاک شماره 34365 – 23
تلفن: 00902122466979

 

 

 

 • سالن زیبایی سان در آجی بادام

آرایشگاه سان یک آرایشگاه زنانه ایرانی در استانبول ترکیه است و در سال های اخیر بسیاری از بازیگران و هنرمندان ایرانی و ترکیه ای از خدمات زیبایی این آرایشگاه استفاده کرده اند. پس اگر به دنبال جایی مطمئن برای کوتاهی مو ، رنگ مو ، میکاپ روزانه و …. هستید پیشنهاد ما به شما آرایشگاه سان است.

آدرس : استانبول ، جاده آجی بادم ، بیاز کوشک ، پلاک 130
 تلفن : 902165453748+

———————————————————————-
این مقاله در مرکز بیزینس کوچینگ آلفا گردآوری شده است. امیدواریم از خواندن این مطالب لذت برده باشید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×