برای دریافت دوره ی رایگان الهگان زیبایی (مخصوص سالن های زیبایی) کلیک کنید

ایده برای افتتاحیه سالن زیبایی

ایده برای افتتاحیه سالن زیبایی
به این مطلب امتیاز دهید

ایده برای افتتاحیه سالن زیبایی

افتتاحیه سالن زیبایی ،جزء مراحل اولیه برای دیده شدن سالنتان به حساب می آید،شما وقتی تمام مراحل تاسیس سالن زیبایی را گذراندید و آماده ارائه خدمات شدید ، تا حد امکان نباید بدون مقدمه نسبت به افتتاح سالن زیبایی خود اقدام کنید. آماده کردن تدارکی برای افتتاحیه، می تواند روی سرنوشت کسب و کارتان تاثیر بگذارد.
شاید خیلی ها ندانند که برای افتتاحیه سالن زیبایی باید چه اقداماتی را انجام دهند و اینکه چطوری اطرافیان خود را از وجود سالن زیبایی شان با خبر کنند.
کافی است با کمی فکرکردن و ایده گرفتن از این مقاله، یک افتتاحیه عالی، برای سالن زیبایی خود داشته باشید تا بهترین بازخورد را از مخاطبان بگیرید.

 

ایده برای افتتاحیه سالن زیبایی


10
ایده جذاب برای افتتاحیه سالن زیبایی

 

1- ارائه خدمات رایگان

شما می توانید برای مدتی معین، برای افرادی که تازه با سالن زیبایی شما آشنا شده اند، یک خدمت رایگان مثل ماساژ صورت، برداشتن ابرو و… در کنار دیگر خدمات خود ،به مشتریان خود هدیه دهید.

 

2- استفاده از بروشور و بنرِ سالن زیبایی

برای اینکه بتوانید اطرافیان را از وجود سالن تان مطلع کنید، کافی است یک بروشور یا یک بنر، چاپ کنید؛ همچنین می توانید در آن قیمت خدمات و تخفیف های سالن تان را ذکرکنید.

 

3- دعوت بلاگر ها و بازیگران

برخی از سالن های زیبایی از بلاگر ها و بازیگرانی که خانم ها به آن ها علاقه دارند برای تبلیغات در فضای مجازی استفاده میکنند. این کار به آنها کمک می کند تا خیلی راحت در فضای مجازی دیده شوند. شما میتوانید برای دعوت بلاگر ها ، بازیگران و مشتریان VIP در روز افتتاحیه، یک کارت دعوت ارسال کنید.شما میتوانید در کارت دعوت خود از متن های آماده نیز استفاده کنید یا با خلاقیت خود، آن ها را تغییر دهید.

برای مثال

سالن زیبایی ……
از شما بانوان عزیز دعوت می کند در روز افتتاحیه سالن به تاریخ …. از ساعت …تا ……….. ما را با حضور پر مهرتان همراهی کنید تا اوقاتی خاطره انگیز در کنار هم دیگر بسازیم.

 

 

 

 

شاید این مطلب هم به کارتان بیاید :

دوره ی رایگان الهگان زیبایی (آرایشگر میلیونر) مخصوص سالن های زیبایی

 

 

 

 

4- پذیرایی مناسب

در روز افتتاحیه حتما از پذیرایی های مناسبی همانند: نوشیدنی های گرم و سرد، کیک، کاپ کیک، فینگرفود ها و… استفاده کنید.

 

5- تخفیف درصدی برای خدمات

شما می توانید به مناسبت افتتاحیه سالن زیبایی،تمامی خدمات را به مدت 1 هفته، با 25% تخفیف به مشتریان خود ارائه دهید و با این کار جذب مشتری داشته باشید.

 

6- ارائه کارت هدیه و کارت تخفیف

مدیران سالن زیبایی برای معرفی سالن خود به مشتریان، از کارت هدیه استفاده می کنند؛ آنها به 5 تا 10 نفر از مشتریان وفادار خود به مدت زمان دلخواه برای استفاده از خدمات ، کارت هدیه یا کارت تخفیف ارائه می دهند.

 

7- معرفی مدیران و پرسنل خود

روز افتتاحیه، روز مهمی است که شما با معرفی مدیران و پرسنل سالن زیبایی خود، سالن زیباییتان را به مشتریانی که دارید معرفی کنید.

 

8- هدیه یادگاری تهیه کنید

برای جذب مشتری می توانید در روز افتتاحیه ی سالن زیبایی خود، از هدیه ها و یادگاری هایی مانند: کارت پستال،گل، لوازم آرایشی و… استفاده کنید.

 

9- تهیه تیرز سالن زیبایی

از یک فیلم بردار و عکاس بخواهید تا لحظات به یاد ماندنی روز افتتاحیه سالن زیبایی تان را ثبت کند. ساخت یک تیرز برای سالن زیبایی ، کار بسیار جذابی است که می توانید از آن تیزر به عنوان تبلیغات در فضای مجازی ، مخصوصا در اینستاگرام استفاده کنید.

 

10- شعار تبلیغاتی برای سالن زیبایی

در روز افتتاحیه می توانید شعاری که برای سالن زیبایی تان انتخاب کرده اید را اعلام کنید؛ حتما در بروشور و کارت ویزیت سالن زیبایی و همچنین پیامک های تبلیغاتی خود از آن استفاده کنید.

 

ایده برای افتتاحیه سالن زیبایی

 

شاید این مطلب هم به کارتان بیاید :

اولین بیزینس کوچ تخصصی سالن های زیبایی در ایران

 

 

 

15 ایده برای شعار سالن های زیبایی

1- از مو های خود عذر خواهی کنید
2- سبک خود را داشته باشید
3- ماه آسمانت باش
4- زیبایی به سبک خودت
5- هنر انگشتان ما زیبایی شماست
6- زیبایی حق شماست
7- نگاه به آیینه را برای خود جذاب کنید
8- به خودتان ببالید
9- درخشش به سبک خود برای یک خانم مدرن
10- ملکه زیبایی ها شوید
11- الهام بخش شوید
12- خاص ترین جهان باشید
13- درخشش را لمس کنید
14- برنده جایزه زیبایی باشید
15- شروع خوش زندگی

 

—————————————————————-
این مقاله در مرکز بیزینس کوچینگ آلفا  گردآوری شده است.امیدواریم از خواندن  این مطلب لذت برده باشید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×