برای دریافت دوره ی رایگان الهگان زیبایی (مخصوص سالن های زیبایی) کلیک کنید

ثبت نام در دانشگاه آرایشگری

ثبت نام در دانشگاه آرایشگری

ثبت نام در دانشگاه آرایشگری

خیلی از بانوانی که به شغل آرایشگری علاقه دارند اما آموزشگاه مناسبی را برای این حرفه پیدا نمیکنند، می توانند به دانشگاه هایی که رشته های آرایشگری را آموزش میدهند مراجعه کنند. که در ادامه مراحل ثبت نام در دانشگاه آرایشگری را خواهیم گفت.
برای ثبت نام رشته آرایشگری دانشگاه علمی کاربردی دارای شرایطی خاص است،در واقع دانشگاه علمی کاربردی در دو مقطع کارشناسی ناپیوسته و کاردانی دانشجو می پذیرد. ثبت نام رشته آرایشگری دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور است و هیچ آزمونی برای پذیرش دانشگاه علمی کاربردی برگزار نمی شود.

ثبت نام رشته آرایشگری دانشگاه علمی کاربردی هرساله در دو نوبت مهر و بهمن انجام می شود و متقاضیان می توانند با داشتن شرایط ثبت نام علمی کاربردی در دوره های بدون کنکور علمی کاربردی این دانشگاه شرکت نمایند.

ثبت نام رشته آرایشگری دانشگاه علمی کاربردی و در واقع تمامی مراحل ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی از طریق سایت www.sanjesh.org   و بصورت اینترنتی و آنلاین است.

 

 

نکات مهم در مورد دانشگاه علمی کاربردی

این دانشگاه زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است. هدف دانشگاه علمی کاربردی، فراهم کردن زمینه مشارکت سازمان ها و دستگاه های اجرایی دولتی و غیردولتی در آموزش نیروی انسانی مورد نیاز و متخصص در بخش های مختلف اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی در سطح کشور است، به نحوی که افراد بتوانند برای فعالیتی که به آنها سپرده می شود، علم و مهارت لازم را داشته باشند.

دانشگاه علمی کاربردی، مسئولیت سازماندهی، برنامه ریزی اطلاعات و سیاستگذاری های کلان و نیز نظارت و ارزیابی بر مراکز علمی کاربردی را بر عهده دارد. این دانشگاه دارای ۳۱ واحد استانی و هزار مرکز آموزشی در سطح کشور است و در سه مقطع کاردانی، کارشناسی ناپیوسته است البته در مقطع کارشناسی ارشد هم با برگزاری آزمون دانشجو می پذیرد و ارشد بدون کنکور علمی کاربردی در واقع وجود ندارد.

درهرصورت فقط کسانی که مدرک کاردانی یا همان فوق دیپلم دارند، مجاز به ثبت نام و تحصیل در مقطع کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی هستند. در دانشگاه علمی کاربردی محدودیت تغییر رشته وجود ندارد پس دانشجو نیازی ندارد که عنوان مدرک کاردانی اش با رشته ای که قصد تحصیل در آن دارد یکی باشد.

تحصیل در مقطع کارشناسی ناپیوسته در دانشگاه علمی کاربردی تقریبا دو سال و نیم زمان می برد و شهریه رشته آرایشگری دانشگاه علمی کاربردی یا همان ثبت نام کاردانی به کارشناسی برای متقاضیان با هزینه هایی همراه است.

 

ثبت نام در دانشگاه آرایشگری

شهريه رشته آرايشگري دانشگاه علمي كاربردي

شهريه رشته آرايشگري دانشگاه علمي كاربردي بسيار پايين است . يكي از مزاياي دانشگاه علمي كاربردي نسبت به ساير دانشگاه ها ، پايين بودن مقدار شهريه است . مقدار شهريه رشته آرايشگري دانشگاه علمي كاربردي  دفترچه علمي كاربردي  توجه به تفكيك گروه هاي آموزشي قيد شده . رشته آرايشگري جزو گروه مديريت و خدمات اجتماعي دانشگاه علمي كاربردي جاي ميگيرد . گروه مديريت نسبت به بقيه گروه هاي آموزشي دانشگاه علمي كاربردي پايين ترين ميزان شهريه را به خود اختصاص داده ، بطوري كه مقدار شهريه رشته آرايشگري دانشگاه علمي كاربردي بر اساس آخرين تغييرات شهريه ثابت ۳۴۷۷۲۸ تومان اعلام شده و شهريه متغير آن نيز براي هر واحد  به طور متوسط بين ۲۰ ۲۵ هزار تومان است .

 

 

 

شاید این مطلب هم به کارتان بیاید :

مشاور سالن های زیبایی

 

 

 

 

لیست دانشگاه های ارائه دهنده رشته آرایشگری دانشگاه علمی کاربردی

لیست دانشگاه های ارائه دهنده رشته آرایشگری دانشگاه علمی کاربردی مختصرا به شرح زیر است:

  • مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱۲ تهران
  • مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ کردستان
  • مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد  ۴ تهران
  • مرکز آموزش علمی کاربردی شرکت تولیدی محصولات صوتی و تصویری سروش
  • مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱۲ تهران
  • مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ گیلان ( رشت )
  • مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ مازندران
  • مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد  ۲۶ تهران
  • مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۲ مازندران
  • مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۵  تهران

———————————————————————-
این مقاله در مرکز بیزینس کوچینگ آلفا گردآوری شده است. امیدواریم از خواندن این مطالب لذت برده باشید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×