برای دریافت دوره ی رایگان الهگان زیبایی (مخصوص سالن های زیبایی) کلیک کنید

مشاوره عروس در سالن های زیبایی

به این مطلب امتیاز دهید

مشاوره عروس در سالن های زیبایی

یکی از عواملی که می‌تواند سبب شود تا در زمینه آرایش و میکاپ عروس بهترین نتیجه را داشته باشید مشاوره با آرایشگر و بررسی انواع مدل های روز مناسب با ویژگی های فیزیکی و ظاهری شما است. در این جلسه مشاوره، شما و هم آرایشگر تان انواع مدل ها را که مناسب شما باشد مطرح می‌کنید و بهترین گزینه را مورد انتخاب قرار می دهید.

روز مراسم عروسی روز بزرگی برای هر فرد است و کوچک‌ترین اشتباه ممکن است همه تلاش‌های‌تان را بی‌ثمر کند. آرایشگران توصیه‌های مهمی برای اجتناب از چنین اشتباهاتی به شما ارائه می‌کنند.

استخدام یک آرایشگر حرفه‌ای می‌تواند خیال شما را از بابت تمام مشکلات و نارضایتی‌های احتمالی راحت ‌کند. پس برای زیبا  بودن در روز مراسم عروسی به توصیه‌های زیر عمل کنید.

 

مشاوره عروس در سالن های زیبایی

مراحل انتخاب سالن زیبایی برای عروس خانم ها

 

  • یک جلسه آرایش و بازدید از عروس فرمالیته داشته باشید

شما قبل از اینکه سالن زیبایی را برای روز عروسی تان انتخاب کنید باید مدل های عروس آن آرایشگاه ها را یک مرتبه قبل از مراسم عروسی مشاهده کنید. برخی آرایشگران به صورت رایگان این کار را برای عروس انجام می‌دهند تا اگر نتیجه کار رضایت‌بخش نبود مشتری مشمول هیچ گونه هزینه‌ای نشود. البته اکثر آرایشگرها این‌گونه نیستند و برای آرایش امتحانی یا فرمالیته هم هزینه دریافت می‌کنند.

هرگز بدون ملاقات حضوری با آرایشگر قرارداد نبندید. یک آرایشگر عروس باید مجموعه‌ای از نمونه‌ کارهای خود را به صورت آلبوم و یا دیجیتال داشته باشد. حتی قبل از تعیین وقت آرایش فرمالیته او را از نزدیک ببینید.

 

 

  • آرایشگاه مورد نظر شما باید از لوازم آرایشی مرغوب استفاده کند.

مشاوره درباره‌ی آرایش عروس با یک آرایشگر، امر بسیار مهمی است. نه تنها باید به دنبال یک آرایشگر حرفه‌ای باشید که سبک کار او را بپسندید، بلکه آرایشگر باید از وسایل بهداشتی نیز استفاده کند. باید به این موارد دقت داشته باشید.

اگر آرایشگر به استفاده از کرم‌ پودر زیاد تمایل داشته باشد و از فرچه‌ی ریمل هم بیرون از ظرف آن استفاده می‌کند، مواد آرایشی  روی صورت پخش می‌شود. کرم‌ها باید روی یک صفحه رنگ  یا حتی پشت دست تمیز با هم ترکیب شوند.

هنگام استفاده از ریمل باید  قلم‌ موها یا فرچه‌های یک‌بار مصرف به کار برده شود. حواستان باشد که در جلسه آزمایشی، آرایشگر از شما عکس گرفته و مواد به کار رفته در آرایش عروس را یادداشت کند چون آرایش عروس باید به نوعی ثبت شود.

 

 

 

 

شاید این مطلب هم به کارتان بیاید :

مشاور سالن های زیبایی

 

 

 

  • مدیر و پرسنل حرفه ای داشته باشد

شما باید سالن زیبایی را انتخاب کنید که مدیران و پرسنلش رفتاری حرفه ای و با حوصله ای داشته باشند،تا با حوصله و صبر به خواسته های شما عروس خانم ها گوش دهند و درخواست های شما را اجراء کنند. سعی کنید سالن زیبایی را انتخاب کنید که به نظرات شما احترام زیادی میزارند و شرایطی که شما ممکن است در روز عروسی تان داشته باشید مثل ترس و نگرانی، دلهره و استرس را کاملا درک کنند و به شما آرامش دهند.

 

  • به دنبال آرایش عروس ارزان قیمت نباشید

گاهی معاملات بسیار وسوسه‌ انگیز هستند به خصوص اگر بخواهید هزینه زیادی صرفآرایش عروس کنید. بهترین کیفیت نتیجه‌ی هزینه بالا است. شاید آرایش عروس ارزان فریبنده به نظر برسد اما نشانه‌ای بر ناشی و بی‌تجربه بودن آرایشگر است.

آرایشگرانی که به طور مضحکی دستمزد پایین طلب می کنند ارزش کار خود را به خوبی نمی‌دانند و یا از کیفیت کار خود مطمئن نیستند. هزینه متوسط برای آرایش عروس معمولا یک میلیون و دویست هزار تومان است. همیشه این جمله را به یاد داشته باشید هر چقدر هزینه کنید همان‌قدر زیبا خواهید شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×