برای دریافت دوره ی رایگان الهگان زیبایی (مخصوص سالن های زیبایی) کلیک کنید

شعارهای تبلیغاتی سالن های زیبایی

شعارهای تبلیغاتی سالن های زیبایی
به این مطلب امتیاز دهید

شعارهای تبلیغاتی سالن های زیبایی

انتخاب کردن یک متن تبلیغاتی مختصر و مفید و شعار تبلیغاتی سالن زیبایی ممکن است کمی سخت به نظر برسد و اینکه بتوانید یک محتوای احساسی نسبتا طولانی را در چند کلمه خلاصه کنید، کاری بسیار سخت و زمان‌گیر است که هر کسی از عهده‌ی آن بر نمی‌آید. این در واقع همان کاری است که شعارهای تبلیغاتی انجام می‌دهند؛ یک پیام کامل را در چند کلمه خلاصه می‌کنند. که ما در این مقاله به شما یاد میدهیم چگونه شعار تبلیغاتی داشته باشید.

 

 

شعار تبلیغاتی چیست؟

به مجموعه ای از کلمات و عبارت که در کنار هم قرار می گیرند تا یک آرایشگاه و سالن زیبایی را به مشتریان معرفی کنند شعار تبلیغاتی گفته می شود.
شعار تبلیغاتی در چند کلمه خلاصه می شود معمولاً بیشتر سالن های زیبایی و آرایشگاه در کنار لوگوی خود یک شعار تبلیغاتی هم دارند. لوگو بصورت تصویری و شعار تبلیغاتی بصورت کلامی آرایشگاه را به دیگران معرفی می کند.
وجود لوگو و نیز شعار تبلیغاتی سالن زیبای در جذب مشتری بسیار تاثیر گذار بوده و می توان گفت چنانچه درک مفهوم این دو راحت باشد به خوبی به خاطر سپرده می شود.

 

شعارهای تبلیغاتی سالن های زیبایی

چرا باید شعار برای سالن زیبایی داشته باشیم؟

هدف از داشتن شعار برای تبلیغ سالن زیبایی این است که ما بتوانیم در تبلیغات خودمان هدف و پیام خودمان را در ذهن مشتری حک کنیم.به نحوی که مشتریان با دیدن شعار تبلیغاتی سالن زیبایی ما ترغیب شوند که برای ارائه خدمات به سالن ما مراجعه کنند.
دلیل دیگر داشتن شعار برای سالن ها و آرایشگاه ها این است که مشتری ما را در ذهن خود خواهد داشت و با دیدن شعار تبلیغاتی سالن زیبایی ما را به یاد خواهد آورد و فراموش نخواهد کرد.

 

 

6 ویژگی مهم انتخاب شعار تبلیغاتی برای سالن زیبایی

برای موفقیت و کسب شهرت سالن زیبایی باید یک شعار تبلیغاتی تاثیرگذار را برای آرایشگاه انتخاب کنیم.

 1. شعار تبلیغاتی سالن زیبایی باید در ذهن مشتری ماندگار باشد.
 2. شعار تبلیغاتی سالن زیبایی باید در چند ثانیه منظور و مفهوم خود را به درستی انتقال دهد نه اینکه مستقیماً آرایشگاه را تبلیغ کند.
 3. شعار تبلیغاتی آرایشگاه باید کوتاه و گیرا باشد.
 4. شعار تبلیغاتی باید مزایا و فواید خدمات آرایشگاه را تبلیغ کند.
 5. شعار تبلیغاتی باید سالن زیبایی را متفاوت نشان دهد.
 6. باید احساسات مثبت را در مورد سالن زیبایی به مشتری منتقل کند.

 

 

به عنوان مثال نمونه پیامک تبلیغاتی سالن زیبایی : “یک زن برای تغییر نیاز دارد که اول موهایش را کوتاه کند

سالهاست که این جمله به عنوان یکی از بهترین شعارهای تبیلغاتی سالن های زیبایی بکار می رود. به دلیل وجود قدرت کلمات، این جمله در ذهن مشتری ماندگار است.

از دیگر نمونه پیامک تبلیغاتی سالن زیبایی می توان به این جملات اشاره کرد:

 • به موهایتان زندگی ببخشید
 • همیشه وقت برای جبران هست
 • از موهایتان عذرخواهی کنید
 • ماه آسمانت باش
 • همیشه راهی به سوی زیبایی وجود دارد
 • برای زیبایی ما را انتخاب کن
 • با ما حرکت کن تا بتونی از همه جلو تر باشیبهترین_شعار
 • زیبایی تو با ما بیمه کن
 • برای جذابیت و زیبایی با ما همراه باشید
 • یک وقت برای زیبایی خود رزرو کن
 • زیبایی را از ما هدیه بگیر

 

 

 

شاید این مطلب هم به کارتان بیاید :

دوره ی رایگان آرایشگر میلیونر مخصوص سالن های زیبایی

 

 

 

نکته :

چنانچه برای شعار تبلیغاتی سالن زیبایی یک تصویر بسیار زیبا و خاص قرار دهد میزان اثر پذیری بالاتر می رود.

 

7 نکته مهم در انتخاب شعار سالن زیبایی

یکی از بهترین نکات که در انتخاب شعار تبلیغاتی باید رعایت شود کلمات مثبت می باشد. هر چقدر در شعار تبلیغاتی کلمات مثبت بکار ببرید، پیام شما تاثیر بیشتری بر ذهن مشتری خواهد داشت.

 • شعاری را برای سالن زیبایی انتخاب کنید که احساس برانگیز باشد.
 • این مسله را فراموش نکنید که در کنار تبلیغات و شغار تبیلغاتی سالن زیبایی باید اعتماد و اطمینان را به مشتری خود بدهید و نیز مشتری از خدمات شما رضایت کامل داشته باشد.
 • شعار تبلیغاتی آرایشگاه به جای تمرکز بر ویژگی های سالن زیبایی، باید فواید و خدمات آرایشگاه را بسیار واضح به مشتری معرفی کند.
 • شعار تبلیغاتی باید شما را نسبت به سالن های دیگر متفاوت نشان دهد. در واقع باید ویژگی و خدماتی که شمار را نسبت به رقبای دیگر متمایز می کند را در نظر بگیرد.
 • چنانچه شعار تبلیغاتی سالن زیبایی را در صفحات مجازی تبلیغ می کنید. بهتر است در صفحاتی که اعضای واقعی و فعالی دارند تبلیغ را انجام دهید.
 • شعار تبلیغاتی بلند ممکن است خوانده نشود و مطمئن باشید شعار تبلیغاتی بلند در ذهن مشتری ماندگار نیست.
 • اگر سالن زیبایی خود را به تازگی افتتاح کرده اید در بین تبلیغات خود تخفیف های جذاب هم قرار دهید.

 

شعارهای تبلیغاتی سالن های زیبایی

 

یک شعار منحصر به فرد چه ویژگی هایی دارد؟

سالن هایی که از شعارتبلیغاتی سالن زیبایی برای تبلیغ و جذب مشتری سالن زیبایی و آرایشگاه خود استفاده می کنند به این موضوع دقت داشته باشند که حتما باید شعار برخواسته از توانایی ها، امکانات، کیفیت، خدمات و هرچیزی که واقعی باشد.
شما می توانید از شعارتان در شبکه های اجتمائی، وب سایت، کارت ویزیت، تبلیغات چاپی، بروشورها،کاتالوگ، نمونه کار ها و… استفاده کنید. اما برای انتخاب یک شعار باید به ویژگی های یک شعار خوب نگاهی بیندازید.

 

 • فراموش نشدنی باشد

در انتخاب شعار باید اصل کوتاهی و سادگی را د رنظر بگیرید. شعاری انتخاب کنید که در عین جذابیت، سریع در ذهن مشتری حک شود و احتمال فراموش شدن شعار بسیار کم باشد. یک شعار کوتاه و چند کلمه ای را انتخاب کنید و آن را به دفعات در تبلیغات خود استفاده کنید. با این کار شما به مشتری شعار خودتان را القا می کنید و هرچیزی که در شعار شما وجود دارد را مشتری باور خواهد کرد.

 

 • مزایای سالن زیبایی خود را مطرح کنید

شعار تبلیغاتی باید روی مزایایی که مشتری در قبال استفاده از خدمات ما بدست می آورد تمرکز کند، نه امکانات، تجهیزات و کیفیت ما! یعنی اینکه شعار باید به مشتری نشان دهد که مزیت سالن ما بعد از استفاده از خدمات سالن ما چیست، و قرار است بعد از استفاده از خدمات ما چه مزیتی در مشتری ایجاد شود.

 

 

شاید این مطلب هم به کارتان بیاید :

مشاور سالن های زیبایی

 

 

 

 

 • برند سالن زیبایی را متمایز کند.

شعار تبلیغاتی باید وجه تمایز کار و کیفیت خدمات ما را نسبت به رقبا مشخص کند، و اینکه خدماتی که ما ارائه می دهیم را ازسایر رقبا متمایز کند.

 

 • داشتن حس مثبت برای مشتریان نسبت به سالن زیبایی

همیشه در انتخاب شعار از کلمات مثبت و امید بخش استفاده شود، هرچقدر در یک شعار، از کلمات مثبت و زیبا استفاده کنیم، بیشتر بر روی مشتری تاثیر می گذارد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×